Wylot:
Przylot:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Loty na Krete

Tanie przeloty z Polski na Krete - Wyszukiwarka tanich lotów. Tanie bilety lotnicze On-Line lub rezerwacje telefoniczne 7 dni w tygodniu

LOT
Data Promocji
od 2017-08-21 do 2017-10-28
Linia Lotnicza
Cena
179.00 PLN
LOT
Data Promocji
od 2017-08-21 do 2018-03-31
Linia Lotnicza
Cena
149.00 PLN
LOT
Data Promocji
od 2017-08-21 do 2018-03-29
Linia Lotnicza
Cena
179.00 PLN
LOT
Data Promocji
od 2017-08-21 do 2018-03-29
Linia Lotnicza
Cena
199.00 PLN
Prezentujemy oferty lotów z Polski na Krete. Najlepsze połączenia tanich linii lotniczych
Wylot
Czas podróży: 12h 20m / 1 przesiadka
2017-09-30 20:20 Warszawa (WAW)
2017-10-01 09:40 Chania (CHQ)
1
A3 861
2017-09-30 20:20 Warszawa (WAW)
2017-09-30 23:55 Athina (ATH)
A3
2
A3 7332
2017-10-01 08:50 Athina (ATH)
2017-10-01 09:40 Chania (CHQ)
A3
Przylot
Czas podróży: 16h 30m / 1 przesiadka
2017-10-07 19:25 Chania (CHQ)
2017-10-08 11:55 Warszawa (WAW)
1
OA 337
2017-10-07 19:25 Chania (CHQ)
2017-10-07 20:15 Athina (ATH)
OA
2
A3 860
2017-10-08 09:15 Athina (ATH)
2017-10-08 10:55 Warszawa (WAW)
A3
Lot Warszawa - Kreta
Cena: 1559 PLN
Wylot
Czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka
2017-09-23 19:10 Kraków (KRK)
2017-09-24 07:20 Chania (CHQ)
1
U2 8512
2017-09-23 19:10 Kraków (KRK)
2017-09-23 20:50 Londyn (LGW)
U2
2
D8 2530
2017-09-24 01:35 Londyn (LGW)
2017-09-24 07:20 Chania (CHQ)
D8
Przylot
Czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka
2017-09-30 19:25 Chania (CHQ)
2017-10-01 13:30 Kraków (KRK)
1
A3 7337
2017-09-30 19:25 Chania (CHQ)
2017-09-30 20:15 Athina (ATH)
A3
2
A3 862
2017-10-01 11:05 Athina (ATH)
2017-10-01 12:30 Kraków (KRK)
A3
Lot Kraków - Kreta
Cena: 1841 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka
2017-10-16 07:05 Wrocław (WRO)
2017-10-16 16:50 Chania (CHQ)
1
LH 1635
2017-10-16 07:05 Wrocław (WRO)
2017-10-16 08:10 Monachium (MUC)
LH
2
EW 1930
2017-10-16 13:20 Monachium (MUC)
2017-10-16 16:50 Chania (CHQ)
EW
Przylot
Czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka
2017-10-23 17:30 Chania (CHQ)
2017-10-24 01:05 Wrocław (WRO)
1
EW 1931
2017-10-23 17:30 Chania (CHQ)
2017-10-23 19:30 Monachium (MUC)
EW
2
LH 1634
2017-10-23 22:55 Monachium (MUC)
2017-10-24 00:05 Wrocław (WRO)
LH
Lot Wrocław - Kreta
Cena: 4382 PLN
Lataj z nami ! Loty na Krete

Serwis tanich lotów na Krete - bezpośrednie tanie loty liniami Ryanair do Chania. Bezpieczna, szybka Rezerwacja Online lub Telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Największa grecka wyspa usytuowana na Morzu Śródziemnym. Skaliste wybrzeża, jasne plaże oraz umiarkowany klimat to cechy, które przyciągają turystów z całego świata. To najbardziej wysunięty na południe punkt Europy. Największe miasta to Heraklion, Chania oraz Rethymno. Na wyspie znajdują się aż trzy pasażerskie lotniska, które obsługują międzynarodowy ruch turystyczny.

Port lotniczy Chania (CHQ) położony około 14km na wschód od miasta Chania, to międzynarodowe, niewielkie lotnisko w zachodniej Krecie, noszące nazwę Ioannisa Daskalogiannisa, bohatera narodowego, który zapoczątkował powstanie przeciwko Turkom. Port obsługuje loty krajowe, międzynarodowe, jak i czartery. Z jego usług rocznie korzysta około 3mln pasażerów.

Bezpośrednie, tanie loty z Wrocławia na Kretę do portu lotniczego Chania oferują tanie linie Ryanair. Loty z Wrocławia odbywają się w okresie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wylot z Wrocławia o godz 17:30, lądowanie na Krecie o godz 21:25. Połączenia powrotne relacji Kreta-Wrocław także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki). Loty z Krety do Wrocławia o godz 21:50-23:55.

Na Kretę liniami Ryanair bezpośrednie połączenie lotnicze odbywa się z polskiego lotniska w Katowicach. W sezonie letnim 2017 loty realizowane są raz w tygodniu w soboty. Wylot z Katowic o godz 11:40, lądowanie na Krecie o godz 15:20. Połączenia powrotne z Krety także raz w tygodniu w soboty o godz 09:30, lądowanie w Katowicach o godz 11:15.

Bezpośrednie połączenie na Kretę linie Ryanair oferują także z lotniska w Warszawie (WMI). Połączenie odbywa się w sezonie letnim 2017 raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z Warszawy o godz 06:55, lądowanie na Krecie o godz 10:55. Loty powrotne z Krety do Warszawy także raz w tygodniu (niedziele) o godz 11:20-13:20. Zapraszamy do zapoznania się z oferta lotów z Warszawy na Kretę liniami Ryanair.

W sezonie letnim 2017 linie lotnicze Ryanair uruchamiają bezpośrednie loty z Krakowa na Kretę do portu lotniczego Chania. Loty z Krakowa odbywają się w okresie letnim 2017 - 1 razy w tygodniu w sobotę. Wylot z Krakowa o godz 06:15, lądowanie na Krecie(Chania) o godz 09:55. Loty z Krety do Krakowa o godz 10:20-12:00.

Partnerzy: Bilety Lotnicze Kreta - Nowoczesna wyszukiwarka tanich lotów

Copyrights © 2012-2017. Loty na Krete - Tanie Bilety Lotnicze